هدیش مهر کویر hadish mehr kavir
شما اینجا هستید: صفحه اصلیاخبارکشاورزانی که عمر و سرمایه خود را برای آبادانی کشور گذاشته اند، شایسته تکریم هستند

کشاورزانی که عمر و سرمایه خود را برای آبادانی کشور گذاشته اند، شایسته تکریم هستند

وزیر جهاد کشاورزی که امروز /پنجشنبه/ برای افتتاح چند طرح عمرانی و کشاورزی به استان همدان سفر کرده بود، به پاس قدردانی بر دستان کشاورز ملایری بوسه زد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایرنا، «محمود حجتی» روز پنجشنبه در آیین افتتاح طرح آبیاری نوین روستای آورزمان ملایر از زحمات و تلاش های کشاورزان تقدیر کرد و آنها را ذخیره ای ارزشمند برای کشور و انقلاب دانست و با بوسیدن دستان کشاورز ملایری این وظیفه شناسی را به جای آورد. 

وی گفت: کشاورزانی که عمر و سرمایه خود را برای این کشور و آبادانی این آب و خاک گذاشته اند، شایسته تکریم هستند.  وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه از تمام توان خود برای خدمت به کشاورزان و حل مشکلات آنها استفاده می کنیم، بیان کرد: ورود بخش خصوصی به عرصه تولید و بخش کشاورزی قابل تقدیر است. 

حجتی ادامه داد: به طور قطع سرمایه گذاری در این حوزه سرمایه گذاری های دیگری را به دنبال دارد.  عزیزالله ساکی کشاورز ملایری و مجری طرح آبیاری نوین ۵۱ هکتاری که با دستان وزیر جهاد کشاورزی و استاندار همدان افتتاح شد، «محمود حجتی» را وزیری لایق و متعهد در دولت تدبیر و امید دانست.  وی گفت: آفرین بر وزیر جهاد کشاورزی که هرگز نمی گوید ندارم و برای تحقق خواسته های این حوزه تلاش می کند. 

به گفته این کشاورز ملایری، شرایط کار و زندگی برای وی در چند کشور اروپایی مهیا است اما با عشق و علاقه در روستای آورزمان ملایر به تولید محصولات کشاورزی همچون دانه های روغنی کلزا، گندم و یونجه مشغول شده و گام های بلندی در اجرای طرح آبیاری نوین به شیوه های مختلف برداشته است.

جستجو

تاریخ و زمان

پنجشنبه, ۱۸ آوریل ۲۰۱۹
پنجشنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
پنجشنبه, ۱۲ شعبان ۱۴۴۰

آب و هوا

Cannot get Tehran location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

آمار بازدید

199119
تعداد بازدید امروز:
تعداد بازدید این هفته:
تعداد بازدید این ماه:
تعداد بازدید کل:
981
2555
6870
199119

آی پی شما: 184.73.14.222
Server Time: 2019-04-18 19:16:58

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت