هدیش مهر کویر hadish mehr kavir
شما اینجا هستید: صفحه اصلیدرباره ما

درباره ما

عشق به وطن سرلوحه كار ماست

شرکت هدیش مهر کویر در راستای پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و در جهت نیل به اهداف اصل 44 قانون اساسی در تاریخ 19/4/91 ثبت و تجهیزات کارخانه ای خود را در شهرستان کویری و محروم خور و بیابانک (درون مجتمع پتاس) احداث نمود و بعنوان يكي از خدمتگزاران اين مرز و بوم در سنگر تولید، تلاش نموده به تدريج و با توجه به توسعه پايدار، امكانات و ظرفيت هاي اجرايي خود در قالب مديريتي يكپارچه و برنامه ريزي صحيح و مدون، نسبت به گسترش کمی و کیفی محصولات  تولیدی خود در یکی از دورافتاده ترين و محروم ترين نقاط كشور اقدام نماید.

با استناد به مدارک موجود، بخش کشاورزی 25 درصد اشتغال و 18 درصد تولید ناخالص ملی کشور را در اختیار دارد همچنین تأمین کننده 85 درصد نیاز غذایی کشور میباشد و از این نظر از اهمیت بالایی برخوردار است. در حال حاضر استفاده از کودهای شیمیایی یکی از اقداماتی است که ما را در جهت بالا بردن تولید با بهترین کیفیت در واحد سطح کمک می کند.

با توجه به گزارشهای موجود در زمینه پتاسیم موجود در خاک، مناطقی مانند سواحل دریای خزر، حاشیه رودخانه زاینده رود، زمینهای شمال استان خوزستان، استان فارس و کرمان، مقدار پتاسیم موجود در خاک حتی از مقدار فسفر نیز کمتر گزارش شده است. این عامل به همراه شوری خاک و آب کشور و بالا بودن قیمت کودهای سازگار با این شرایط، سولفات پتاسیم را منطقی ترین کود برای استفاده در بخش کشاورزی و باغداری نموده است و با توجه به مصرف بالا و تولید اندک و همچنین قیمت بالای نمونه های خارجی بویژه کیفیت پایین برخی از نمونه های خارجی بیشتر به اهمیت استراتژیک این کالا پی می بریم. 

سولفات پتاسیم ماده معدنی است که می تواند پتاسیم مورد نیاز گیاهان را از نظر کمی و کیفی تأمین کرده و باعث بالا بردن کیفیت محصول، میزان رشد و همچنین مقاومت در برابر شوری، خشکی و عوامل بیماری زا در گیاهان شود.  با همه مشکلات و با توجه به اهمیت این کود در کیفیت بخشی به محصولات کشاورزی و همچنین وابستگی شدید صنعت کشاورزی به واردات آن، شرکت هدیش مهر کویر افتخار دارد، در راستای انجام سیاستهای اقتصاد مقاومتی، به عنوان یکی از  تولید کننده گان دارای پروانه بهره برداری  و گواهی ثبت مواد کودی، خود را به جامعه کشاورزان زحمتکش و صنعت کشاورزی کشور معرفی نماید.

 

پروانه بهره برداری و گواهینامه ثبت مواد کودی: (برای مشاهده در سایز بزرگتر روی عکس کلیک نمایید)

 

mojavez    govahi

جستجو

تاریخ و زمان

چهارشنبه, ۱۹ جون ۲۰۱۹
چهارشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۵ شوال ۱۴۴۰

آب و هوا

Cannot get Tehran location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

آمار بازدید

230590
تعداد بازدید امروز:
تعداد بازدید این هفته:
تعداد بازدید این ماه:
تعداد بازدید کل:
290
3179
11087
230590

آی پی شما: 18.212.90.230
Server Time: 2019-06-19 22:55:33

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت